Nábytek z masivu s epoxidovou pryskyřicí dovede váš projekt k dokonalosti

Unikátní, designové a precizně vyrobené stoly Woodmay přemění jakýkoliv interiér ve výjimečné místo k životu i podnikání.

O Woodmay

Výrobou jedinečného nábytku z masivu se zabýváme již 30 let. Technologii výroby jsme vyvíjeli léta a stoly Woodmay tak mohou těšit několik generací. V našem vytříbeném portfoliu najdete jídelní, konferenční, pracovní a zasedací stoly oživené epoxidovou pryskyřicí. Vše tvoříme šetrně, s pokorou a láskou k přírodě.

Pomůžeme vám s vaším projektem

Dotáhněte své projekty ke zdárnému konci jednoduše, precizně a ke spokojenosti vás i vašich klientů. Rádi vám pomůžeme, ať už jste architekt, designér, developer, nebo třeba majitel nemovitostí.

Co vám můžeme nabídnout?

V každém kroku plně respektujeme vaše přání. Ať už se jedná o dlouhodobou spolupráci, nebo o půjčení stolů na jednorázovou akci. Rádi se zapojíme do spolupráce na sociálních sítích a v případě, že si váš klient nábytek Woodmay zamiluje, odměníme vás za zprostředkování prodeje.

Kontaktujte nás

Je masivní stůl s epoxidovou pryskyřicí přesně to, co potřebujete pro váš projekt? Napište nám prostřednictvím poptávkového formuláře a my se vám ozveme dřív, než byste řekli Woodmay.

napište nám

  Jsem / Jsme

  Napište něco o sobě

  Jméno a příjmení

  E-mail

  Telefon

  Váš dotaz / zpráva